MÉDIA

AUG.
06

Állásajánlat-Értékesítő

Jegyezte: admin | 2013.08.06.

107.jpg

Értékesítő pozíció (Kelet-Magyarország)

Referencia  szám: 54526

Feladatok:

  • Árajánlatok készítése
  • Jelentések, beszámolók elkészítése
  • Kapcsolattartás a jelenlegi partnerekkel, új partnerek felkutatása
  • Műszaki szaktanácsadás, oktatások szervezése és lebonyolítása
  • Projektek felkeresése, műszaki támogatása
  • Személyes ügyféllátogatás, tárgyalások lebonyolítása
  • Szerződések, megrendelések előkészítése

Elvárások:

  • Középfokú műszaki és/vagy kereskedelmi végzettség és műszaki területen szerzett munkatapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalókészség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Műszaki tartalommal bíró termékek kereskedelmében szerzett tapasztalat
  • Önálló, határozott, megbízható személyiség

Amit kínálunk:

  • Változatos munkakörnyezet
  • Versenyképes bér és juttatási csomag
  • Nagyfokú önállóság egy jó csapatban
  • Sokrétű munka, szakmai fejlődés
  • Multinacionális környezet
  • Céges telefon, lap-top és autó

Munkavégzés helye: Északkelet-Magyarország

Munkaidő: főállás

Jelentkezés módja: A jelentkezéseket (szakmai önéletrajz és motivációs levél kíséretében) 2013. augusztus 30-áig az alábbi e-mail címre várjuk: timea.danko@hucap.hu.

A tárgy rovatba kérjük beírni az állásajánlat referencia számát: 54526.

tovább
CÍMKÉK: állásajánlat