MÉDIA

AUG.
08

Állásajánlat-BCP tanácsadó

Jegyezte: admin | 2013.08.08.

108.jpg

BCP tanácsadó

Referencia  szám: 98762

Feladatok:

  • Szakértői tevékenység
  • Ügyféligények specifikálása
  • Dokumentációk és prezentációs anyagok készítésében való részvétel
  • Üzleti/működési folyamatok felmérése, hatáselemzése, védelmi intézkedések kidolgozása
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Projektkoordinációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • BCP projektek területén szerzett 2-3 év munkatapasztalat
  • Angol tárgyalási szintű nyelvismeret
  • Ms Office magas szintű felhasználói ismerete (Word, Excel, PowerPoint)

Előny:

  • Energia-, pénzügyi piaci tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Alkalmazotti munkaviszony
  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai fejlődés lehetősége (piacvezető szoftverek és megoldások oktatása)
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Kihívást jelentő feladatok

Jelentkezés módja: A jelentkezéseket (szakmai önéletrajz és motivációs levél kíséretében) 2013. augusztus 30-áig az alábbi e-mail címre várjuk: timea.danko@hucap.hu.

A tárgy rovatba kérjük beírni az állásajánlat referencia számát: 98762.

tovább
CÍMKÉK: állásajánlat